english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Na żywo przez internet!

Zapraszamy do słuchania na żywo przez internet transmisji z ważnych wydarzeń z życia Kościoła.

 

Przez wakacje można było słuchać bezpośredniej transmisji z Tygodni Ewangelizacyjnych. Po raz kolejny taka możliwość będzie związana z odbywającym się w Toruniu Ogólnopolskim Zjazdem Młodzieży Ewangelickiej.

 

W sobotę, 23 wrzesnia br. od godz. 10.00 do 12.00 transmitowane będzie otwarcie OZME. Później, od 12.30 do 15.55 (z przerwami) będzie można wysłuchać koncertów zespołów młodzieżowych (N.O.C z Piły, Urim ze Skoczowa, Metamorfoza z Wisły Malinki oraz Sunrise z Ustronia). Od 16.00 do 17.45 będą nadawane seminaria: Krytykować czy napominać (ks. Wojciech Froehlich) i Jak trzymać język za zębami (ks. Jerzy Samiec). Wieczorem, od 20.00 do 22.00 koncert zespołu CME.

   

Więcej szczegółów: www.sluchaj.cme.org.pl

   

Oprócz tych okazyjnych transmisji w każdą niedzielę w interencie mozna wysłuchać nabożeństw z kościoła w Wiśle Malince (10.15) oraz - od 17 września - w Cieszynie (10.00). 

 

Nabożeństwo z Wisły można znaleźć na stronie http://shout24.net:9370/listen.pls (szczegóły: www.malinka.org.pl).  
 

Nabożeństwa z Cieszyna osiągalne są natomiast na stronie: http://server1.xpx.pl:9130/listen.pls (szczegóły: www.luteranie.pl/cieszyn).

 

W internecie można również słuchac audycji i nabożeństw nadawanych przez publiczne Polskie Radio w Programie 1 i 2 oraz w lokalnych rozgłośniach prywatnych. Szczegóły:   http://www.luteranie.pl/pl//.html.

 

Zapraszamy do słuchania!