english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

N.O.C. w pilskiej edycji „Podziel się posiłkiem”

Zespół N.O.C. Parafii Ewangelicko-Augsburskiej z Piły został zaproszony przez głównych organizatorów tegorocznej edycji programu „Podziel się Posiłkiem”, tj., Danone i Fundacja POLSAT, a także partnera strategicznego - Banki Żywności do wzięcia udziału w pilskiej edycji programu „Podziel się Posiłkiem”, którego głównym celem jest rozwiązanie problemu niedożywiania dzieci. 
     
Wraz z innymi zespołami z Piły, zespół N.O.C. zaprezentował 7 utworów zarówno z świeckiego repertuaru jaki i religijnego. Działo się to na koncercie, który odbył się w amfiteatrze „Na wyspie” w Pile w sobotę 07.10. br. od godziny 16.00. Gwiazdą koncertu miał być zespół Budka Suflera , jednak z uwagi na pobyt w szpitalu wokalisty zespołu K. Cugowskiego, Budka nie zagrała ... 
  

 

Biletem wstępu na koncert były produkty żywnościowe zbierane przez wolontariuszy.

  
Akcja rozpoczęła się już trzy dni wcześniej, kiedy to w sklepach wolontariusze zbierali artykuły spożywcze.
 
Realizacja programu i skuteczna walka z niedożywieniem dzieci jest możliwa dzięki partnerskiej współpracy biznesu, samorządu, organizacji pozarządowych i mediów.
 

 
Imprezę zaszczycił są obecnością Biskup Diecezji Pomorsko-Wielkopolskiej, bp Michał Warczyński, a także miejscowe władze samorządowe, senatorzy i posłowie do Sejmu.
 
Na zakończenie koncertu odbył się pokaz sztucznych ogni.


XXX